Hakkımızda

Firmamız hakkında

BİZ KİMİZ?

2000 yılından beri beyaz eşya sektöründe hizmet veren İstanbul Teknik Servis olarak; elektrikli ev aletleri ve endüstriyel cihazların tamiri ve bakımında öne çıkıyor, sektör içerisinde kendimizi sürekli yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verebilmek için müşteri memnuniyetini her daim ilk sırada tutuyoruz. Yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle İstanbul’da bulunan tüm ilçelere hizmet veriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana en büyük hedefimiz, büyük bir mutluluk ve hizmet sevdasıyla yaptığımız işimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

BİZ KİMİZ?

Vizyonumuz

Bulunduğumuz sektörde sunduğumuz kaliteli hizmetlerle daima ilklerin arasında yer alan ve sektörde lider kalmayı şiar edinen bir beyaz eşya servisi olmaktır.

Misyonumuz

Verdiğimiz bütün hizmetlerde en yeni teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, etik değerler ışığında kaliteden ödün vermeden bilinirliğimizi ve satışlarımızı artırmak ve sürekli gelişerek alanında öncü ve örnek bir kuruluş olmaktır.  

Kalite Anlayışı

İstanbul Teknik Servis olarak benimsediğimiz Kalite Politikamız;

-Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan güvenilir ve aranan bir servis olmak,

-Birikimimizi ve tecrübemizi artırarak sunduğumuz kaliteli hizmet ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak, 

-Müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyetini sağlamak,

-Tüm çalışanlara kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini tesis etmek,

-Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmektir.